W dniu 13.10.2007 r. w Trzcianie koło Rzeszowa odbyło się III Podkarpackie Święto Miodu, na którym otrzymałem puchar za najlepszą pasiekę ekologiczną oraz wyróżnienie za najlepszą jakość miodu. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z tej imprezy.

W dniach 26-27 maja 2007 odbyły się w Rzeszowie I Krajowe Targi Żywności Ekologicznej Ekogala 2007. Impreza zgromadziła po raz pierwszy w jednym miejscu wszystkich krajowych czołowych producentów żywności ekologicznej - zarówno przetwórców, jak i producentów rolnych. Inicjatywa stworzenia w Polsce corocznej imprezy integrującej całe środowisko, które na pierwszym miejscu stawia sobie produkowanie najwyższej jakości wyrobów- wyrobów ekologicznych, została zapoczątkowana przez członków Podkarpackiej Izby Rolnictwa Ekologicznego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego oraz Jednostki Certyfikującej Ekogwarancja PTRE.

Miód z bieszczadzkiej pasieki, smaczne jedzenie z ekologicznych gospodarstw czy piękne, drewniane, stylizowane meble - to tylko część propozycji wystawców, którzy zaprezentowalo się na Targach Rzemiosła i Przedsiębiorczości "AGROBIESZCZADY 2007" 11 i 12 sierpnia w Lesku. Wystawa miała miejsce przy obiektach Zespołu Szkół Drzewnych w Lesku, ul. Piłsudskiego 29. Targi miału jeden cel - pokazać jak duże możliwości drzemią w Bieszczadach, a to raczej trudne nie było, bo mieszkańcy tego regionu wiedzą, jak się dobrze sprzedać. Rodzimi artyści, rękodzielnicy, rolnicy i producenci robią w zasadzie wszystko od woskowych rzeźb, przez wędzone owcze i kozie sery, ekologiczny chleb razowy z orkiszem, wspaniałe wędliny i proziaki po znakomitą metaloplastykę m.in. kute świeczniki i krzesła. Ponadto w czasie Targów miała miejsce wystawa zwierząt, kiermasz rzemiosła i rękodzieła ludowego, sprzętu rolniczego i ogrodniczego, prezentacje i promocje lokalnych firm, kiermasz roślin ozdobnych i bylin. Podczas "bieszczadzkiej" imprezy nie zabrakło też atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogli spędzić czas na placu zabaw, a starszym czas umilały kapele "Biesiada Polska" oraz "Swaty" z Krosna.